Nordisk Polska Sp. z o.o. z nową ofertą dostępu do internetu

Nordisk Polska Sp. z o.o. prezentuje trzy nowe oferty na dostęp do internetu zarówno dla klienta korporacyjnego jak i małej firmy czy osoby fizycznej. Operator posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz technologii dostosowany do wymagań oraz portfela klienta.

– technologia LTE z nieograniczonym transferem ściągania danych w cenie już od 55 złotych. Oferta przeznaczona dla klienta gdzie liczy się duża pojemność ściągniętych danych oraz szybkość na którą można liczyć w oparciu o strukturę sieci POLKOMTEL w szybkości 150 Mb/s do klienta i 50 Mb/s od klienta do sieci. (sprawdź ofertę)

– technologia HSPA (42Mb/s} z transferem ograniczonym do 80GB od 39 złotych w okresie rozliczeniowym i dostosowana dla klienta gdzie liczy się skuteczność przesyłu oraz stabilność. Technologia też pozwala na zaawansowane funkcje telemetryczne, które można wykorzystać do zastosowań w security, meteo czy sterowanie w gospodarce i przemyśle gdzie nie można doprowadzić łącza stałego z odpowiednimi parametrami. W takim przypadku kiedy istotne są parametry służące dla połączeń M2M należy skontaktować się z działem obsługi klienta i zamówić dodatkową usługę stałego lub dynamicznego IP. Parametry sieci są odpowiednie dla np. sieciowania nadajników i przemienników radiowych sieci dyspozytorskich DMR lub innych sieci radiowych. (sprawdź ofertę)

– nisko budżetowy od 15 złotych (bez limitu danych) dostęp do internetu dla obszarów rozległych takich jak tereny wiejskie i inne tereny poza dużymi miastami gdzie są tak zwane czarne dziury w sieci GSM/HSPA/LTE. Ta technologia użyta to CDMA 420 EVDO (3,1 Mb/s) skierowana jest dla dużej i małej firmy oraz dla klienta fizycznego. Tu też można użyć jej dla telemetrii oraz sterowania zamawiając dodatkową usługę stałego lub zmiennego IP dla usług M2M. CDMA 420 EVDO jest dobrym uzupełnieniem dla innych technologii w zastosowaniu jej w żeglarstwie i żegludze śródlądowej. Koryta rzek, zalewy i zatoki nie są zawsze w zasięgu stacji bazowych BTS sieci komórkowych. Atutem CDMA 420 oprócz atrakcyjnej ceny jest duży zasięg od stacji bazowych i odporność na warunki atmosferyczne oraz ukształtowanie terenu. (sprawdź ofertę)

Oprócz powyższych rozwiązań należy wspomnieć o bardzo ważnych usługach w ofercie Nordisk Polska Sp. z o.o. takich jak TELEMETRIA i VPN oraz łączność dyspozytorska PTT CDMA GoTa z zasięgiem na całą Polskę bez potrzeby budowania własnej sieci. (wejdź na stronę Nordisk Polska Sp. z o.o.)

Źródło: nordiskpolska.plalertplus.info

Podziel się wiadomością.....