Plus wprowadza Usługi Serwisowe dla Firm

Zielona sieć wprowadza do oferty dwie usługi dla klientów biznesowych: „Serwis Urządzenia dla Firm” i „Serwis Wyświetlacza dla Firm”. Plus we współpracy z Digital Care przygotował usługi serwisowe dla przedsiębiorców, które dostępne są w dwóch wariantach: „Serwis Wyświetlacza dla Firm” oraz „Serwis Urządzenia dla Firm”. Pierwszy z nich zapewnia ochronę samego wyświetlacza w różnych urządzeniach zakupionych w sieci Plus: telefonach, smartfonach, tabletach oraz laptopach. Koszt usługi wynosi 4,06 zł netto miesięcznie. „Serwis Urządzenia dla Firm” obejmuje także naprawę obudowy, aparatu i przycisków, a także daje ochronę w przypadku zalania urządzenia wodą. Bardziej rozbudowany wariant jest dostępny dla telefonów, smartfonów oraz tabletów, kosztuje 7,99 zł netto miesięczne i zapewnia klientom biznesowym darmowy dostęp do urządzenia zastępczego na czas naprawy.

Naprawa w obu wariantach Usług Serwisowych dla Firm będzie realizowana przez Digital Care, niezależnie od przyczyn uszkodzenia i bez konieczności uiszczania wkładu własnego. Dodatkowo na terenie kraju klient ma zapewniony bezpłatny transport urządzenia w systemie door-to-door. Usługa obejmuje jedną naprawę na 12 miesięcy i realizowana jest do wartości ceny zakupu urządzenia. Klienci plusa otrzymają od Digital Care dostęp do infolinii technicznej, portalu umożliwiającego zgłoszenie szkody on-line 24h na dobę, a także do dedykowanej aplikacji SmartSkaner+, umożliwiającej weryfikację stanu technicznego urządzenia.

Tworząc nową ofertę w pierwszej kolejności myśleliśmy o zapewnieniu jak najskuteczniejszej usługi serwisowej dla urządzeń zakupionych przez naszych Klientów biznesowych. Dlatego też, w przeciwieństwie do produktów ubezpieczeniowych oferowanych na rynku, nasze Usługi Serwisowe dla Firm gwarantują naprawę urządzenia niezależnie od okoliczności, w jakich doszło do uszkodzenia. Naszą usługę odróżnia także brak limitów kwotowych oraz brak udziału własnego Klienta w kosztach naprawy. Wiemy również, jak ważna dla naszych Klientów biznesowych jest możliwość bezproblemowego pozostawania w kontakcie. Dlatego oferujemy urządzenie zastępcze na czas naprawy – powiedział Jacek Trujnara, Kierownik ds. Produktu w Departamencie Wsparcia Biznesowego w sieci Plus.

Bardzo się cieszymy, że Plus po raz kolejny zdecydował się skorzystać z naszego bogatego doświadczenia w zakresie tworzenia produktów serwisowych dla urządzeń mobilnych. Jesteśmy przekonani, że ten produkt sprosta oczekiwaniom przedsiębiorców i będą oni mogli w sposób nieskrępowany korzystać ze swoich podstawowych narzędzi pracy, jakimi są w dzisiejszych czasach urządzenia mobilne – dodała Aneta Żelazny, Chief Product Manager w Digital Care sp. z o.o.

Źródło: plus.pl, telepolis.pl

Podziel się wiadomością.....