TVN oferuje darmowy internet za oglądanie reklam

TVN uruchamia nową aplikację WebHop, która oferuje możliwość bezpłatnego korzystania z Internetu mobilnego, w zamian za oglądanie reklam. W okresie testowym aplikacja dostępna będzie tylko na telefonach z systemem Android.
WebHop to aplikacja dla tych, którzy potrzebują dodatkowego transferu poza swoim pakietem, czy przedpłaconym limitem. Za pośrednictwem WebHop użytkownik otrzymuje w telefonie bezpłatny dostęp do Internetu, dzięki któremu może swobodnie korzystać ze wszystkich serwisów internetowych, komunikatorów oraz przeglądarek. W zamian, podczas korzystania z usługi, co jakiś czas wyświetlane są reklamy lub oferty sponsorów. Wersja testowa aplikacji umożliwia codziennie co najmniej 7,5 tys. użytkownikom wykorzystanie do 100 MB Internetu. Do ich grona można dołączyć każdego dnia, a miesięczny, maksymalny transfer to 3 GB.
– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, którzy stanowią dla nas istotną grupę odbiorców. Chcemy pomóc tym, dla których płatny transfer danych jest ograniczeniem. Dzięki naszej aplikacji mogą bezpłatnie korzystać z Internetu na prostych i przejrzystych zasadach – tłumaczy Maciej Maciejowski, członek Zarządu TVN.
Aplikacja dedykowana jest użytkownikom systemu Android i jednocześnie abonentom jednej z czterech wiodących sieci: Orange, Plus, T-Mobile oraz Play. Dane przesyłane za pośrednictwem aplikacji nie obciążają konta i nie zmniejszają pakietu dostępnego w ramach usługi operatora. Użytkownik może w każdej chwili sprawdzić jaka ilość MB pozostała mu do wykorzystania. O przekroczeniu dziennych limitów obowiązujących w czasie testu aplikacji zostanie dodatkowo poinformowany.

WebHop można pobrać z Gogle Play.

WebHop
Źródło: media2.pl
Podziel się wiadomością.....